#281
Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
A saucepan in silver-plated metal on a stand with a warmer. 5 pieces. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#258
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#203
Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
#85
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#29
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.