Similar lots by type
-
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#52
Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.
Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#689
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#584Frans Masereel
“Ere aan Verhaeren”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd en gedateerd buiten de plaat 1955.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche et monogrammée et datée 1955 dans la planche.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#72
Een lot van drie etsen bestaande uit een landschap van Marcel Jacques, een hoevezicht van Jacob Smits en een zicht op de Vlaaikesgang van Winkelman.
Lot de trois eaux-fortes comprenant un paysage par Marcel Jacques, une vue de ferme par Jacob Smits et une vue du Vlaaikensgang par Winkelman.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#172
Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#722
“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
“Composition”. Technique mixte. Attribuée au verso: Vandenbranden.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#34Jef Van Grieken
“Dooitijd II”. Ets. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
“Dooitijd II”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/20 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#102Frans Van Immerseel
“De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.
“L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#459
“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
“Chevalier”. Sérigraphie d’après Dali.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#294Roger Hebbelinck
“Winterlandschap”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A. Naar een werk van V. De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A. D’après un oeuvre par Valérius De Saedeleer.No longer availableDim. 54 x 59,5 cmEstimate: € 100/150 -
#152Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#39Romain Malfliet
“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#59Albert Geudens
“Interieur”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 20/40 -
#337
Een lot grafische werken:- Elf lithografieën m.b.t. de Mechelse Ommegang. Gedrukt en ontworpen door Vervloet en de Burggraaf.- “L’ art contemporain 1905”. Tien etsen van R. Baseleer, Ch. Mertens en W. Vaes.- “Twee broeders”. Houtsnede door Buschmann gedrukt naar een ontwerp van E. Pellens.- Een lot Duitse theateraffiches. XIXde eeuw.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Kunstboek. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.
Lot de gravures:- 11 lithos concernant le Ommegang de Malines. Inventées et imprimées par Vervloet et de Burggraaf.- “L’art contemporain 1905”. Dix eaux-fortes par R. Baseleer, Ch. Mertens, W. Vaes.- “Twee broeders”. Gravure sur bois par Buschmann imprimée d’après un modèle par E. Pellens.- Un lot d’affiches de théâtre allemandes. XIXe siècle.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Livre d’art. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#612Edgar Tytgat
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#169Armand Apol
“La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.
“La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#624Fred Bervoets
“Personages”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 38/66.
“Personnages”. Litho sur papier. Signée et numérotée 38/66 hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#476
“Landschap”. Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte. Signée illisiblement.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 120/160 -
#309
“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#232Armand Apol
“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#182
“De geboorte van Christus”; “De aanbidding der wijzen” en “De kruisiging”. Drie XVIIe eeuwse gravures naar ontwerpen van Rubens. Resp. gegraveerd Lucas Vorsterman, Nicolaas Ryckemans en Bolswert.
“La Naisssance du Christ”. “L’adoration des Mages” et “La Crucifixion”. Trois gravures du XVIIe siècle d’après Rubens. Graveurs resp. Lucas Vorsterman, Nicolas Ryckemans et Bolswert.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#688Etienne LecomtePeriod: °1931
“China”. Een houtsnede. Gesigneerd en artist’s proof buiten de plaat.
“Chine”. Gravure sur bois. Signé et “artist’s proof” hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#238
Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#31
Een kaartendoosje van wortelhoutfineer met een ingelegd decor van speelkaarten. Slijtage.
Etui à cartes de jeux en placage de ronce. Décor incrusté représentant des cartes. Usures.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#643Roger BoutensPeriod: °1923
“Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct. EF. SI.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de princesses ayant un poids total de ± 2,60 ct. EF. SI.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 2300/2500 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#265
James Heath naar J.S. Copley. “The death of Major Pierson or the defeat of the French Troops in the Market Place of Saint-Heliers in the Island of Jersey. Jan. 6 1781”. Gravure. Published April 25 1796, J. & J. Boydell, Shakespeare Gallery, Pall Mall.
James Heath naar J.S. Copley. “The death of Major Pierson or the defeat of the French Troops in the Market Place of Saint-Heliers in the Island of Jersey. Jan. 6 1781”. Gravure. Published April 25 1796, J. & J. Boydell, Shakespeare Gallery, Pall Mall.No longer availableDim. 58 x 77 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een gele saffier van ± 0,93 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir jaune de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1400/1600 -
#707
Een lot diverse lijsten met religieuze prenten, Chinees borduurwerk enz.
Lot de différents cadres aux estampes religieuses, broderies chinoises etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#468
“Ebisu met een grote karper achter zijn rug en een valk op de schouder”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Ebisu avec un grand carpe derrière le dos et un faucon sur l’épaule”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5,3 cmEstimate: € 120/200 -
#439L. Claus
“Strandjutters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Déferlants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 30/50 -
#444Théo Clesse
“Bosrivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 200/250