#461Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidsfonds, 1942.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#609Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 200 / 250 -
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#553Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#362“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Eric Laville FranceEen zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25 / 45