Other lots in this auction
-
#270
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450 / 550 -
#598
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#71
Een lot van zes houten schoenvormen.
Lot de six formes à chaussures.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Val St. Lambert
Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Val St. Lambert
Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa met gekartelde rand.
Une coupe en cristal taillé, bleu dans la masse et rebord dentelé.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#614
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396
Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.No longer availableDim. h: 35 & 49 cmEstimate: € 10 / 30