Other lots in this auction
-
#467
Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.
Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.No longer availableDim. h:25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Jean Gatien
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447
Een kleine jardinière en een windlicht van kleurloos glas.
Petite jardinière et photophore en verre.No longer availableDim. h: 31 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#523
Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200 / 300 -
#677
Beeldje van Sint-Sebastiaan. Op een houten sokkeltje in Lodewijk XIV-stijl. Pijlen manco. Gemaakt voor 1946.
Statuette de Saint-Sébastien. Sur un socle en bois de style Louis XIV. Les flèches manquent.No longer availableDim. H. 23 cm (incl.)Estimate: € 200 / 300 -
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#252Leopold Frisch
“Rustende dame in een interieur met marcherende soldaten voor het raam”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Dame se reposant dans un intérieur avec soldats marchant devant la fenêtre”. Huile sur carton. Signé et daté 1914.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567
Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80 / 120