Other lots by Pauwels
-
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200
Similar lots by type
-
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140 / 160 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#786
Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#821
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#738
Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398
Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#804
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320 / 400 -
#644
Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#757
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#312Société céramique Maestricht
Een servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#764
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#793
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#569
Een lot van negen Zuid-Amerikaanse objecten van terracotta, bestaande uit beeldjes, een fluit, een kruikje, ...
Lot de neuf objets sud-américains en terre cuite comprenant des statuettes, une flûte, une cruche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#668
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met meerkleurig glazuur, bestaande uit drie verschillende vazen en een schaal.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant trois vases décoratifs et un plat.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#534
Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#638
Lot van 13 miniatuurauto’s: Vitesse, “Peugeot 205 Turbo 16”, Bang, “Alfa” (doosje), Politoys “Panther Bertone” en “Oldsmobile Toronado”. Mebetoys Hot Wheels “Ferrari 512S Pininfarina”, “Toyota 2000GT” en “Iguana Alfa-Romeo”. Mira “Seat 131E”. Chiqui Cars “Seat 600 (doosje) en “Seat 600). Auto Pilen “Seat 124 Sport Coupé. Joal “Mercedes 300 SL” en “Pegaso Oil Truck Campsa”.
Lot de treize voitures miniatures: Vitesse, “Peugeot 205 Turbo 16”, Bang, “Alfa” (boîte), Politoys “Panther Bertone” et “Oldsmobile Toronado”. Mebetoys Hot Wheels “Ferrari 512S Pininfarina”, “Toyota 2000GT” et “Iguana Alfa-Romeo”. Mira “Seat 131E”. Chiqui Cars “Seat 600 (boîte) et “Seat 600). Auto Pilen “Seat 124 Sport Coupé. Joal “Mercedes 300 SL” et “Pegaso Oil Truck Campsa”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#349Albert Drachkovitch - Thomas
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 500 / 700 -
#548
Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#34
“A Good’un to follow”. Heliogravure. Arthur Tooth & Sons naar Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.
“A good’un to follow”. Héliogravure. Arthur Tooth & Sons d’après Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#567
Twee vaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Begin XXe eeuw. Herstelling aan één van de randen.
Deux petits vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc. Début du XXe siècle. Une réparation à l’un des bords.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met turkoois.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de turquoise.No longer availableDim. 15,34 gEstimate: € 300 / 500 -
#797
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150