Similar lots by type
-
#469Jeanne Van Lindt
“Twee personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#644Paula Tyssen
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#374Pierre Jean Poitevin
Twee studies in houtskool op papier. Gesigneerd. En een andere in inkt.
Deux études en fusain sur papier. Signées. Et une autre en encre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984
“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#589Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Scène de marché africain”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 380/420 -
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160/200 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#692Roger BoutensPeriod: °1923
“Zicht op Firenze”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Vue de Florence”. Huile sur toile. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500 -
#444Théo Clesse
“Bosrivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 200/250 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#561
Een lot van tien tinnen beeldjes met personages uit de Taoïstische mythologie, waaronder de zeven geluksgoden: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju en drie onsterfelijken. We voegen er twee treintjes aan toe.
Lot de dix figurines en étain représentant des personnages mythologiques taoïstes. Dont les sept divinités du bonheur: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju et trois immortels. Nous ajoutons deux petits trains.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 60/100 -
#302E. Peeters
“Portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#630
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#584Frans Masereel
“Ere aan Verhaeren”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd en gedateerd buiten de plaat 1955.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche et monogrammée et datée 1955 dans la planche.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#392
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#672Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-assemblage”. Tableau peint avec différentes sortes de bois.No longer availableDim. 85 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#376
Een lot zilveren bestekken, bestaande uit zeven cocktailvorkjes, een vork en een lepel, een gevogelteschaar en een tweedelig serveerbestek van Tilquin.
Lot de couverts en argent comprenant sept fourchettes à cocktail, une fourchette et une cuillère, une pince à volaille et un couvert de service deux pièces de Tilquin.No longer availableEstimate: € 80/120