Other lots in this auction
-
#600
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een in briolet geslepen toermalijn van +- 7,64 ct.
Une bague en or rose 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline taille briolet de +- 7,64 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 950/1100 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40/60 -
#363Goebel, Germany
“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Paire de jardinières ornementales en porcelaine à décors floraux peints à la main et motifs dorés sur fond bleu. Avec pieds détachés.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#168Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.
“Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300/350 -
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160/180 -
#181Val Saint- Lambert
Een lot van drie kleine vaasjes en drie kleine coupes van geslepen kristal, versierd met vergulde friezen (Floradans). Model Jupiter, ontwerp Leon Ledru. Twee groene en vier rode stuks. Gemerkt en genummerd, één met label.
Lot de trois petits vases et trois petites coupes en cristal taillé, à décor de frises dorées (danse de Flore). Modèle Jupiter, design Léon Ledru. Deux pièces vertes et quatre rouges. Marqués et numérotés, un avec étiquette.No longer availableDim. h: 11 & 6 cmEstimate: € 120/160 -
#337
Een camera Ensign Cupid 1922. In etui. Bijgevoegd een klein opvouwbaar stereokijkertje met fotootjes, eveneens in etui.
Un appareil photo Ensign Cupid 1922. Dans son étui. On joint une petite visionneuse stéréo pliante avec des photos, également dans une pochette.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#119J. Eggerickx
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 800/900 -
#454Goebel, Germany
“Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.
"Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/60