#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#403Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80 -
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#364Jules van AelPeriod: 1912-1997“Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
"Wild roses." Color etching on paper.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80