#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#443Een HO Lima golden series treinset, Lufthansa Airport Express in originele doos.
A HO Lima golden series train set, Lufthansa Airport Express, in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
A green crystal lamp base. Marked.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 45 / 55