#472“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
#223Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.
A replica marquis costume. With trousers and hat. Handcrafted.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
"Dawn." Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1987.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 60 / 80