#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
"Man smoking a pipe." Charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 40 / 60