Other lots in this auction
-
#133Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.No longer availableDim. h 50 x Ø 26 cm 10 kgEstimate: € 1500 / 2500 -
#603Val Saint Lambert
Een vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
A vintage vase with swirl in relief. With label.No longer availableDim. 26 x Ø24 cmEstimate: € 70 / 90 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#20
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450 -
#463
Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
A set of two Chinese Nanking vases, decorated with a Geisha and a bird.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#380
Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300 -
#50
Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.No longer availableDim. ketting 11,28 g camee 13,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#427
Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351
Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.No longer availableDim. h 20.5Estimate: € 30 / 50 -
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#175
Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.
A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.No longer availableDim. h 61 cm (kandelaar)Estimate: € 250 / 350 -
#242Ed. d’Art de Rambouillet
“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200