#542
Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#415
Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.
#296
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946
‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#141
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#210
#266
#48
Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
#676
Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#137
Een paar bronzen liggende leeuwen.
A pair of bronze reclining lions.No longer availableDim. 16 x 32 cmEstimate: € 420/440 -
#202H. Joosten
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960
“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300/400