Similar lots by type
-
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
“Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.
“Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#564H. Bettens
“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#534
“Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.
“Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.No longer availableDim. 73 x 61 cmEstimate: € 180/220 -
#379
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#672
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.
“Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/220 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300 -
#489
“Winters molenzicht”. Olieverf op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“Moulin en hiver”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
“De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.
“La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#492
“Personage”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onderaan.
“Personnage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.
“Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#739Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30/50 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#434Jan Decleir
“Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.
“Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.No longer availableDim. 40,5 x 61,5 cmEstimate: € 40/60 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#734Reis (?)
Twee gestileerde katten, Chinese inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘50 & ‘54.
Deux chats stylisés en encre de Chine sur papier. Illisiblement signé et daté ‘50 et ‘54.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#46
Poppenwagen van metaal en leder, naar fin de siècle-voorbeeld.
Voiture de poupée en métal et cuir. D’après un exemple de la fin du siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50/80 -
#150
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500/2600 -
#488
Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40/50 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000/2400 -
#3Napels
Een slapende jager. Beeldje van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt.
Chasseur dormant. Statuette en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80/100 -
#215
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
Plat à aile ondulée en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350/550 -
#98
Russische icoon met een Heilige Kerkvorst met cloisonnéschildering op de rand. Belettering uitgewist. XIXde eeuw.
Icône russe représentant un ecclésiastique avec bordure peinte imitant le cloisonné. Lettrage effacé. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 400/600 -
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500