Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.
‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.

‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.

“Renard couché”. Statuette en faïence polychrome. Signée M. Guiraud-Rivière.
Dim. l: 58 cm
SKU: 0602180148.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #943

    Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.

    Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #928

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #398

    Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.

    Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 25a / 35
  • #882
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #963

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #432

    Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.

    Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #953

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #729

    Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.

    Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1031

    Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.

    Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #798

    Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.

    Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #362
    Alfred Van Neste

    “Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.

    “Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #756

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un socle en bois exotique chinois avec une tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een XIXe eeuws spinnewiel.

    Rouet ancien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #60
    Mappin & Webb

    Verzilverd metalen theepot in George I-stijl. Onderaan gemerkt. Sheffield, omstreeks 1918.

    Théière en métal argenté de style George I. Marque sous la base: Sheffield. Vers 1918.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #752
    Felix Labisse

    “Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #354
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Kasteel te Laarne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Château de Laarne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #702
    Unica, Belgium

    Twee oude poppen van kunststof. We voegen er een kleinere pop van het merk ‘Bella, France’ aan toe.

    Deux anciennes poupées en plastique. Nous ajoutons une petite poupée de la marque: ‘Bella, France”.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #701
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #623

    Paar dekselvaasjes van cloisonné. Chinees werk.

    Paire de vases couverts en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #881

    Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.

    Deux albums aux timbres postes et un lot de timbres dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More