Similar lots by type
-
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#287
Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/100 -
#317
Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#688
Modern kunstwerk in glas.
Oeuvre d’art moderne en verre.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 65/80 -
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#829
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#505
Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#647
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#343
Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.
Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.No longer availableDim. l: 62; h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#323Muller Frères, Luneville.
Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#771
Een dekseldoosje en een mandje van opengewerkt koper, versierd met koraal en turkoois.
Une petite boîte à couvercle et un petit panier en cuivre ajouré, décoration corail et turquoise.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#396
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de quatre fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een paar fauteuils in Régencestijl.
Deux fauteuils, style Régence.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#520
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serti de deux diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 550/650 -
#271Hergé - Moulinsart
Een reeks van acht modelwagens van Kuifje. In originele doos.
Une série de huit voitures miniatures de Tintin. Emballage original.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#8Meissen
Een lotje meerkleurig porselein, bestaande uit een kandelaar, een vaasje en een inktpot.
Un lot d’objets en porcelaine polychrome, comprenant un vase, un chandelier et un encrier.No longer availableDim. h: 8 - 19 cmEstimate: € 25/40 -
#52Moerman
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#834
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#525
Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.
Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h:Estimate: € 80/120