#688Modern kunstwerk in glas.
#413Val saint LambertEen Coupe van geslepen mauve kristal.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#651Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
#121Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
#773Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100
#674R. Vlaminck“Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#496Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#700Een halssnoer van aquamarijn met zilveren slot.
Collier en aigue-marine à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360 / 450 -
Crucifix en ébène orné de coquilles en ivoire. Corpus en plâtre. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150 / 200 -
#448Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.
Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een uiltje en een zwaan van messing.
#279Juliette PintelonPeriod: °1897“Vaas met lelies”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000 / 3500