Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.
Dim. +/- 713 g
SKU: 1904160129.
Category: Zilver.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #661

    Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.

    Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #338
    Delheid

    Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.

    Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #219

    Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

    Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
    No longer available
    Dim. +/- 530 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #251
    Mappin & Webb

    Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.

    Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #209

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 10092 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #139

    Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

    Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.
    No longer available
    Dim. +/- 1285 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #93

    Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.

    Sac de soir à monture en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

    Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.

    Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #229
    Tiffany & Co.

    Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.

    Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 64, 48 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #99

    Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.

    Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 1275,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #179

    Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.

    Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. +/- 2433 g
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500

Other lots in this auction

  • #206

    Een kofferbank in barokke stijl met opzet, versierd met jachtscènes in marquetterie met ivoren inlegwerk. XIXe eeuw.

    Banc coffre de style baroque. Panneaux décorés de marqueterie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 154 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #541

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein. Schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #130

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en onyx.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #582
    Paul Way

    “The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.

    “The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #731

    Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.

    Partie polie d’un arbuste fossilisé.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #17
    Sitzendorf

    Een lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.

    Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #438

    “Rotamint Kleeblatt”. Een Duitse gokkast uit de jaren ‘70. Licht op te knappen, maar in werkende staat.

    “Rotamint Kleeblatt”. Jeu de café allemand des années 70. A réviser, mais en état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #349

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 208 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #106

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XVI. Garniture en tapisserie fleurie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #279

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More