Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.
Maurits Bilcke

“Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

"Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
Dim. 19 x 27 cm
SKU: 0703230654.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Bilcke

  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More