Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
Goebel, Germany

“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.

Little tailor . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 308.
Dim. h: 15 cm
SKU: 1512200288.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #673
    Goebel, Germany

    “Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #668
    Goebel, Germany

    “Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.

    Violonist . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. 4.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #678
    Goebel, Germany

    “Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.

    Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #658
    Goebel, Germany

    “Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.

    Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #628
    Goebel, Germany

    “Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.

    Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #648
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.

    Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    Goebel, Germany

    “Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.

    Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #643
    Goebel, Germany

    “Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.

    Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 c m
    Estimate: € 80 / 100
  • #263
    Goebel, Germany

    “Weary wanderer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204.

    Weary wanderer . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 204.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 890
  • #293
    Goebel, Germany

    “Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.

    Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #268
    Goebel, Germany

    “Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.

    Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #297
    Goebel, Germany

    “Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.

    Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278
    Goebel, Germany

    “Carnival boy”. Een beeldje van polychroom biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 328.

    Carnival boy . Une figurine en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 328.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93
    Goebel, Germany

    “Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.

    Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140

Similar lots by type

  • #261
    Capodimonte

    “Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #163
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chevrière . Une statue de bronze patiné brun sur un socle en marbre rouge. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #198

    “De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.

    L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #197

    “Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.

    Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547
    Capodimonte

    Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.

    Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #207

    “Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel

    Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre gris
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #645

    Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.

    Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #247

    “Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.

    Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #527

    Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).

    Deux anciennes statues d'ancêtres asiatiques en bois avec poche à vœux dans le dos. Traces de revêtement d'argile et polychrome. Avec cachet de cire au dos (sigiles d'exportation?).
    No longer available
    Dim. h: 20 & 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    Een paar stenen tempelleeuwen.

    Une paire de lions du temple en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #151

    “De buildrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Sylvain Norga.

    Le débardeur . Une image de bronze brun patiné d'après une oeuvre de Sylvain Norga.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 480 / 560
  • #520

    Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.

    Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #537

    Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).

    Deux anciennes statues d'ancêtres asiatiques en bois avec poche à vœux dans le dos. Traces de revêtement d'argile et polychrome. Avec cachet de cire au dos (cachets d'exportation?).
    No longer available
    Dim. h: 20 & 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #338
    Lladro

    “Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.

    Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een bronzen baviaan in modernistische stijl.

    Un babouin en bronze de style moderniste.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #223

    “Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.

    Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #510

    “Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cl
    Estimate: € 350 / 450
  • #558

    Een bronzen nijlpaard.

    Un hippopotame en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #691

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    “Jonge ballerina”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas. Op arduinen sokkel.

    Jeune ballerine . Sculpture en bronze à patine bicolore d'après une œuvre d'Edgar Degas. Sur socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #342

    Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer

    Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #639

    “Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #99

    Een houten spiegel in barokke stijl.

    Un miroir en bois de style baroque.
    No longer available
    Dim. 93 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #585

    Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.

    Un lot de cinq crucifix différents, un corpus en bois sans crucifix et deux plaques religieuses en cire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #124
    Leopold Muller
    Period: 1879 - 1961

    “Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ruine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    “Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.

    Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #145

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en yellow berille met een gezamenlijk gewicht van +- 25,47 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et d'une bérille jaune d'un poids combiné de + - 25,47 ct.
    No longer available
    Dim. 13,90 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #544

    “Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #291
    Lord Nelson Pottery

    Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.

    Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een piëdestal van beige marmer.

    Un piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #265

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K sereties de petits diamants et rubis ayant un poids total de ca 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #156

    Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.

    Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More