Similar lots by type
-
#789Patria Magazine
Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.
Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#331
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#792
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#87
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#698
Drie kunstboeken:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.
Trois livres en relation avec l’Art:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Une édition du Musée des Arts d’Ostende à l’occasion d’une exposition en ‘96 -’97.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#181
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#703
Twee kunstboeken:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d’Art:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#691
Drie boeken van het Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar en Jean Stengers.
Trois livres, Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar et Jean Stengers.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#385
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met één centrale bewegende diamant en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Model Messika.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant mouvant et diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Modèle Messika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 800 / 900 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#276
Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591Hergé
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#147
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#243
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180 / 200 -
#766
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#102Jozef VerswijvelPeriod: 1907 - 1980
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120