Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Voctor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Te Antwerpen, 1945. Met stofhoes.
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Voctor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Te Antwerpen, 1945. Met stofhoes.

“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.

”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.
SKU: 1112180311.
Category: Boek.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 65 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #789
    Patria Magazine

    Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.

    Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #703

    Twee kunstboeken: - “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997. - “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.

    Deux livres d’Art: - “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997. - “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #698

    Drie kunstboeken: - “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992. - “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965. - “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.

    Trois livres en relation avec l’Art: - “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992. - “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965. - “Van Ensor tot Delvaux”. Une édition du Musée des Arts d’Ostende à l’occasion d’une exposition en ‘96 -’97.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #181

    “Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.

    ”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #792

    Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

    Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    “Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.

    ”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    “Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.

    ”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #428

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #691

    Drie boeken van het Mercatorfonds: - “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray. - “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols. - “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar en Jean Stengers.

    Trois livres, Mercatorfonds: - “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray. - “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols. - “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar et Jean Stengers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #87

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70

Other lots in this auction

  • #350

    Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.

    Deux pièces de monnaie souvenir en or 900 ‰. Roi Baudouin. 1951 - 1976.
    No longer available
    Dim. 12,90 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #494

    “Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Famille d’Orang-Outan”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #69
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561
    Hergé

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #85

    Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.

    Deux lots de 50 ecu de 1987. 900 ‰ or.
    No longer available
    Dim. 34,52 g
    Estimate: € 650 / 800
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,46 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #577

    Een reeks van zes stoelen met gedreven lederen zit en rug en met balustervormige spijltjes en messingen handvatten. (Eén handvat manco)

    Une série de six chaises, l’assise en cuir repoussé, le dos avec des lattes balustre et poignées en laiton. Une poignée est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #615

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #360
    Lip

    Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 59,70 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #425
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #280

    Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 12,44 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More