Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.

“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.

”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.
SKU: 2409190173.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #169
    Urbain Gerlo
    Period: Waasmunster 1897-1986

    “Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #415

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,79 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #28

    Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.

    Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #699
    Kunis Shika

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 35 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 353 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #3

    Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.

    Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.

    Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Dim. 85 x 32 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #827
    Meissen

    Een porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Un plat de service à quatre compartiments, décor Imari. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #714

    Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un miroir à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #663

    Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van roze marmer.

    Une danseuse en habits des années ‘20 en bronze, la robe rabattable. Sur socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #311

    Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.

    Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More