Similar lots by type
-
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*
“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate. -
#334
“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
"Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916. -
#92
“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#359
“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
"Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate. -
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881
“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century. -
#22
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard". -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100. -
#224Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000
“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
"The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50. -
#379Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.
"Mad cat", an engraving on paper, signed outside the plate by Leonor Fini. -
#384
“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings. -
#62Armand Apol
“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom. -
#232Jean OosterlynckPeriod: 1915 - 1996
“Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
"The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate. -
#144Kunitomi UtagawaPeriod: 1818-1845
“Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.
"Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso. -
#289
“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855. -
#234Patrick ConradPeriod: 1945 -
“The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"The night is approaching with a sniff...," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100. -
#132José De GuimarasPeriod: 1939*
“Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.
"Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#174Willy Vandersteen
“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.
Other lots in this auction
-
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#160Chopard
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate. -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -
“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed. -
#386
Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case. -
#278
Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#180
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. -
#261
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#245
Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 1 ct. -
#156
Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.