Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lodewijk XVI commode van gefineerd notenhout op leunhoogte. Vier grote laden, tapse poten. Vroeg XIXde eeuw.

Lodewijk XVI commode van gefineerd notenhout op leunhoogte. Vier grote laden, tapse poten. Vroeg XIXde eeuw.

Commode Louis XVI en placage de noyer à hauteur d’appui. Quatre grands tiroirs, pieds fuselés. Début du XIXe siècle.
Dim. 121 x 56 cm
SKU: 0602180156.
Category: Uncategorized.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350

Other lots in this auction

  • #1057

    Paar vazen art nouveau. Gemerkt: Liberty. Recent werk.

    Deux vases, Art Nouveau. Marque: Liberty. Oeuvres récentes.
    No longer available
    Dim. H. 33,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #502
    Toyokuni II

    “Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.

    “Acteur du théâtre Kabuki”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249

    Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.

    Deux angelots de style baroque en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #946

    Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.

    Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.
    No longer available
    Dim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1031

    Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.

    Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #483

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #349
    Raphaël Lagye
    Period: 1862-1952

    “Afrikaanse natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature africaine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 xm
    Estimate: € 100 / 120
  • #434
    Tilquin, Antwerpen

    Een set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.

    Suite de deux fois douze couteaux aux manches en corne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.

    Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #743

    Een ronde platte vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.

    Un vase plat et rond en porcelaine de Chine avec décor de personnages et cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #443
    Scharburger Werkstätten

    “De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme au moulin à café”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1034

    Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.

    Un miroir rectangulaire style Louis XV avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More