#117Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.
A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#148TruffautZuiders landschap, aquarel getekend Truffaut.
#53Oud reclamebord voor het biermerk ‘Munich’ door de brasserie Meiresonne. Voorzien van een takszegel, gestempeld 10 december 1952.
Old advertising sign for the beer brand 'Munich' by the Meiresonne brewery. Equipped with a tax stamp, stamped December 10, 1952.No longer availableOnline onlyDim. h 26, b 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Lot van oude 4 kannen en kruiken. Aardewerk, gres, porselein en tin.
#116Een ronde schotel en een dienblad van verzilverd metaal. De eerste gemerkt van Wiskemann.
Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cm & 57 x 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#144Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kerkstoelen Waasmunster”, een ets op papier, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. 6/50.
"Church Chairs Waasmunster", an etching on paper, signed, titled, and numbered outside the plate. 6/50.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 36 cmEstimate: € 50 / 75