Similar lots by type
-
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#283
“Kindje in winterkleding” & “Jongen met pet”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons, waarvan het eerste op een zwart marmeren sokkel.
“Petit enfant aux vêtements d’hiver” et “Garçon à la caquette”. Deux statuettes en bronze à patine foncée dont la première sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21,5 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#783
Een fauteuil a la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil à la Reine en bois patiné blanc, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220/260 -
#600Guerlain
Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#126
Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.
Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/120 -
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240/280 -
#724B.A. Abramian
“Wintertafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Scène d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#224Theodore RecknaglPeriod: 1865-1945
“Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Jeune femme aux collier et coiffe de perles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens één solitair van van ± 0,25 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de deux solitaires, pesant chaque fois ± 0,25 ct.No longer availableDim. 0,88 gEstimate: € 600/700 -
#278
“Neushoorn”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd “Amorgasti” en gedateerd 1928.
“Rhinocéros”. Une statue en bronze patiné. Signé “Amorgasti” et daté 1928.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met zwaar gebeeldhouwde stijlen en onderlijst. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.
Un buffet en deux parties. le dessous comprenant deux portes et tiroir lourdement sculptés. Le dessus comprenant deux portes avec vitraux. Style Renaissance, fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 243 cmEstimate: € 400/500