Similar lots by type
-
#350Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#385Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#813Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220 / 280 -
#806Western GermanyTwee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#815Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#809Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#615Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#802Koma RanelaEen tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#355Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#814Schatz KernVijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#360“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#163Dansende putti, brons naar Moreau.
“Putti dansants”. Groupe en bronze, d’après Moreau.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#718Een lot ivoor, bestaande uit vier beeldjes, een krokodilletje en enkele brievenopeners. Grotendeels Afrikaans.
Un lot d’objets en ivoire, comprenant quatre statuettes, un petit crocodile et coupe papiers. En grande partie d’origine africaine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#441Een bord van Japans lakwerk met een bloemenmand van pietra dura in het decor. XIXe eeuw. Beschadigingen.
Une assiette japonaise laquée avec décor de pierre dure. Endommagé. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#710Een grote sobere beukenhouten schildersezel.
Un grand chevalet sobre en hêtre.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#758Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#43Val St. LambertEen asbak van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 171/400.
Un cendrier en cristal taillé, couleur verte dans la masse. Marque à la base et numérotée 171/400.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.
Deux statues pieuses sous globes en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#401Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#101“Dame met windhonden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gesigneerd ‘Esther’. Italiaans werk.
“Dame et lévriers”. Groupe de porcelaine polychrome. Signé ‘Esther’. Travail italien.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80

