Other lots in this auction
-
#886ReichenbachEen porseleinen koffie- en theeservies met kobaltblauw en verguld decor, bestaande uit een vierdelig koffiestel met zes kopjes en schoteltjes, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twaalf kleine borden, zesendertig grote borden, drie kommen, twee schotels en een terrine. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en porcelaine bleu cobalt et décor doré, comprenant un service à café en quatre pièces et six tasses et sous-tasses, un service à thé en quatre pièces avec douze tasses et sous-tasses, douze petites assiettes, trente-six grandes assiettes, trois bols, deux plats et une terrinne. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#168ASC“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#197“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#587Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#699Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#193“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#486GabbehEen loper van rode wol.
Un couloir en laine rouge.No longer availableDim. 255 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 140

