#434Jan Decleir
#94
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#362
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#161Antonin Mercié
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#238
#551
Een vaas van Murano glas.
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240