#107Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367Val St. LambertEen schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
#685Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
#452Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.
Scène asiatique, imprimé sur soie.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 40 / 50 -
#721De pianospeler, metalen sculptuur.
#284Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972“Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
#94Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#419“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120