Other lots by Willy Vandersteen
-
#455Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 52 stuks. Nummers tussen 193 (1983) en 245 (1995) en nummers 256 en 258.
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 52 pièces. Numéros entre 193 (1983) et 245 (1995). Ainsi que les numéros 256 et 258.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#735Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks. Nummers tussen 144 (1973) en 192 (1983).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces. Numéros entre 144 (1973) et 192 (1983).No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#297Alpaca
Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.
Couvert pour 12 personnes en métal argenté de style Louis XV. Quelques petites fourchettes et cuillères manquent. Nous ajoutons 12 petits fourchettes et 6 cuillères à moka en métal doré, ainsi que trois couteaux et deux fourchettes en métal argente à motifs différents. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#209
“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#679
“Jongelingen op de kaai”. Pastel op papier. In de stijl van Van Mieghem.
“Jeunes hommes sur la quai”. Pastel sur papier. Dans le style de Van Mieghem.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 1,50 ct. en een centrale saffier van ± 2,5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2,5 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Val St. Lambert
Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.
Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 340 / 400 -
#366
Twee kinderstoeltjes van hout en metaal uit de jaren 70.
Deux chaises d’enfant en bois et métal. Années 70.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 45 / 55 -
#482
Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
Bodhisattva en cuivre doré. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548A.3.
Antieke Spaanse karakterpop. Open bruine ogen.
Poupée de caractère espagnole. Yeux ouverts bruns.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Zwart-bruine ogen. Oosterse kleding. Gemerkt S.F.B.J. Paris en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bruns-noirs. Vêtements anciens. Marque S.F.B.J. Paris et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu gris, bouche fermée. Vêtement ancien. Sans marque.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94
Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500