Other lots in this auction
-
#32Barton“Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.
Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564BarbieGreat eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#234Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#96Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254E. Muller“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#595Goebel, Germany“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Angry young man 2”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Jeune homme en colère 2. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#550Goebel, Germany“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#697Een lot van vijf verschillende verrekijkers/ theaterkijkers, waarvan twee in etui.
Un lot de cinq jumelles / jumelles de théâtre différentes, dont deux dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#137Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.
Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.No longer availableDim. l: 66 & 88 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243Muller Frères, LunévilleEen wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#100Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
Collier en or jaune 18 K tissé.No longer availableDim. 61,15 gEstimate: € 1900 / 2000

