Other lots in this auction
-
#308
Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 60 cm Ø 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#583
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#356
Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#294Jan Rongé
“Dromerij.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1975. (Piron blz 115/1156).
”Rêveries”. Huile sur toile. Signée. Datée 1975. (Piron p. 115/1156).No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#869
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#545Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#4
6 topografische gravures.
Six gravures topographiques.No longer availableDim. 38 x 50 cm en kleinerEstimate: € 120 / 180 -
#255
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#43
Een XVIIIe eeuwse zeef en een koffiekan van Vlaams messing.
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#508
Drie stenen stempels, afkomstig van de Tomebamba uit Cuenca, Ecuador.
Trois tembres en pierre, origine Tomebamba, Cuenca, Equador.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#555Märklin 3031
Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50