#899Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#306Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#679Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#57Een kleine koperen samovar in empirestijl.
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
#415Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279L. Wolter“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Royal Doulton, EnglandEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
#681Daum, FranceEen sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300