Other lots in this auction
-
#113
Lot Franstalige stripverhalen. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/240 -
#274
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.
Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#331Scailmont
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et un saphir central de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 450/550 -
#58
Een gevarieerd lot zilver en tin met twee schotels, een waterkan, een melkkannetje en een pollepel.
Un lot varié d'argent et d'étain avec deux soucoupes, un pot à eau, un pot à lait et une louche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#227
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130/150 -
#262
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 65/80 -
#12
“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#40
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).
Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).No longer availableDim. bruto: 59,45 gEstimate: € 100/150 -
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200