#117
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
#350
Een lot van negen munten.
Un lot de neuf pièces.No longer availableDim. 171,72 gEstimate: € 20/30 -
#121
Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350/450 -
#200Baume & Mercier Genève
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 46,95 gEstimate: € 1800/2200 -
#254
#265
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160/200 -
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
#219
Modern glasraam. Gesigneerd.
#8Goebel, Germany
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50