Other lots in this auction
-
#268
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#177
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant HSI1 van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central HSI1 de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300/2500 -
#216
Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.
Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.No longer availableDim. 175 x 75 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#170
Een paar 18 karaats wit en geel gouden art deo oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles art deo en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 850/950 -
#378
Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Buste de jeune femme. Bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40/60 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#267
“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100/150 -
#58
Een gevarieerd lot zilver en tin met twee schotels, een waterkan, een melkkannetje en een pollepel.
Un lot varié d'argent et d'étain avec deux soucoupes, un pot à eau, un pot à lait et une louche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#86
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#151
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500/600