Similar lots by type
-
#143Frans Joaquin
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/80 -
#138Louis Van Eeckhoven
“Middelheim”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Middelheim”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cm.Estimate: € 120/150 -
#131Lucien Laurent-GsellPeriod: 1860-1944
“Vrouwen in een interieur”. Tekening in blauw potlood. Gesigneerd.
“Femmes dans un intérieur”. Dessin en crayon bleu. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#149Alex Huybrechts
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20/30 -
#133Jan D’Haene
Paar surrealistische tekeningen gehoogd met aquarel. Gesigneerd en één exemplaar gedateerd 1979. Glazen gebroken.
Paire de dessins surréalistes rehaussés d’aquarelle. Signés et un exemplaire daté 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#153Vlaamse School omstr. 1900
“De geheime boodschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening A. Duval.
“Le billet doux”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Duval.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#155Leo DutoyPeriod: °1938
“Kakatoes”. Pentekening. Gesigneerd.
“Cacatoès”. Dessin à l’encre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.50 €Estimate: € 40/60 -
#139Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Twee lijstjes:- Een Indische jachtscène op ivoor. 22 x 11 cm- Een olifant met zijn drijver. Boven en onderaan een Arabische tekst. Gouache op papier. 23 x 14 cm.
Deux petits cadres:- une scène de chasse sur ivoire. 22 x 11 cm.- un éléphant et son cornac. Texte arabe dessus et dessous.Gouache sur papier. 23 x 14 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 100/150 -
#148H. Daelman
“Straatzicht”. Olieverf op paneel.
“Scène de rue”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#141Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline only -
#140
Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#136Janine Bourganel
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#137Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#152L. De Blaere
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#134
“Huismus op een tak”. Japanse houtsnede.
“Moineau sur une branche”. Gravure sur bois japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#144Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#151René Debraux
“Zicht op Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#142E. Williame
“Poesje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Petit chat”. Huile sur panneau. Signé et daté 1926.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#147Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#150Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#154
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#132
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#84Ludwine Fieux
“Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#160Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#80
Lot van vier etsen.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm).- “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).
Lot de quatre eaux-fortes.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm).- “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/100 -
#55Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140 -
#3H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#57
Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#121W. Linnig Jr.
“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20/25 -
#88Laurent Moonens
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#91J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#124Duclos & Wicar
“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#52
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60