#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#453Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700