#131
Een bronzen paard in de geest van Botero.
A bronze horse in the style of Botero.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 329/340 -
#625
#609
Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
#333
#620
Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
#197
Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350/550 -
#595
#642
‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.
#229Charles Trumper
“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#371
Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
#49
‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.No longer availableDim. 42 x 28 cmEstimate: € 60/80