#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.57 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 1000 / 1200