#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 1,51 ct. JVVS1. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.51 ct. FVVS1. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 5000 / 5200 -
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
A 14 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 200 / 250