#69“Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.
"View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#640Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
A silver pocket watch with engraved flowers on the back.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
A 5-piece quadruple plate coffee and tea set, marked Meriden B. Company, U.S.A., on a matching but not accompanying tray.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60