#29R. Brogniet“Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#30Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#299WarminkEen houten schouwklokje met metalen afwerking, gemerkt “Warmink”.
A wooden mantel clock with metal finishing, marked "Warmink."No longer availableDim. 26 x 12,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#646Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 337 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
A lot of 4 pieces of coral, various types, and 1 large seashell.No longer availableEstimate: € 220 / 280