#170Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#431Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.No longer availableDim. Ø 25 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 400 / 450