Other lots in this auction
-
#602Knut Kersse“Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Dame aux boucles d'oreilles . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#64Lode Gevaert“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Lladro“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280 / 300 -
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#681Royal SchwabapEen driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Vasso Tseka“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658Goebel, Germany“Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.
Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#664Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Surfaces à rayures . Un triptyque, huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Twee vogels en een lievenheersbeestje. Drie diverse metalen beeldjes.
Deux oiseaux et une coccinelle. Trois figurines métalliques assorties.No longer availableDim. H. 37, 33 & 5 cmEstimate: € 40 / 60






