Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.

Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.

Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.
SKU: 1112180011.
Category: Klok.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #665

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #192

    “Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).

    ”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).
    No longer available
    Dim. 48 x 66 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #239
    Louis Huard
    Period: ...-1842

    “Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #332
    A. Remy

    “Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    ”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 35 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Ernest Jaime
    Period: ±1800-1884

    “Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.

    ”Pêcheurs et la côte de Dieppe”. Aquarelle sur papier. Signé. Possible projet pour la collection de lithographies ‘ Dieppe, ses environs et ses habitants’.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #584
    Pelletier à Louhans

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.

    Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #606
    Delens, Presles

    Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668

    Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.

    Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    “Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.

    ”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Guillaume Van der Hecht
    Period: 1817-1891

    “Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.

    ”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.

    Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #78

    Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).

    Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.

    ”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #645

    Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 256 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #273
    Eluxa

    Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #548
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #244
    Charles Ligny
    Period: 1812-1889

    “Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.

    ”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #572

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #106

    Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.

    Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #134
    Haes

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    ”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #394

    Een vaas van kobaltblauw aardewerk, een schenkkan van Brussels aardewerk en een kruik van Rouen.

    Un vase en faïence bleue cobalt, une verseuse en faïence de Bruxelles et une cruche de Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #399

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358
    Christofle, Paris

    Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177
    H. Lamazière

    Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.

    Une pendule de cheminée en marbre noir. Période 1930. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #517

    “Geisha met roos.” Beeldje van roze kwarts met sokkel.

    ”Geishas et rose”. Une statue en quartz rose sur un socle.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.

    Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #424

    Een amberkleurige waaier met struisvogelveren.

    Un éventail ambre avec des plumes d’autruche.
    No longer available
    Dim. b: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #450
    L. D’Aoust

    Een kinderkopje van gips. Gesigneerd.

    Une tête d’enfant en plâtre. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More