Similar lots by type
-
#359Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#349Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Twee koperen reliëfs. Afrikaans werk.
Deux reliefs en cuivre. Oeuvres africaines.No longer availableDim. 91 x 43 cm/ 41 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383Een lot koper bestaande uit twee olielampen, een pepermolen, een bewerkt kistje een brievenopener, een wijwatervatje en enkele kleine figuurtjes.
Un lot d'objets en cuivre comprenant deux lampes à huile, un poivrier, un coffret, un coupe-papier, un bénitier et quelques figurines.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#329Set koperen keukengerei, bestaande uit drie potten, drie pannen en twee schotels.
Un ensemble de cuisine en cuivre, comprenant trois casseroles, trois poêles et deux plats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#445Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een koetslamp van koper en plaatijzer.
Une lampe de chariot en cuivre et fer.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#782Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Grand candélabre en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 50 / 70 -
#717Een antieke koro van cloisonné op rood koper, bovenaan getooid met een Fo-hond.
Un koro antique en cloisonné sur cuivre rouge, surmonté d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#665Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#730Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#381Lot messing: drie kandelaars, petroleumkan, potje . We voegen er een cakevorm en een schenkkan aan toe.
Un lot d'objets en étain comprenant trois lampes à huile, un petit pot, une bouteille à pétrole. Nous ajoutons un moule à cake et une verseuse.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#749Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Deux candélabres en bois patiné gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.
Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#91Vier messen en een slabestek van zilver. Eén mes beschadigd.
Quatre couteaux et un couvert à salade en argent. Un couteau est endommagé.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#8WelbiltEen radio met cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox. In werkende staat.
Radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer. En état de marche.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#526Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#768Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.
Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#291NoritakéEen schaal van meerkleurig Japans porselein met een bloemendecor.
Un plat en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#655Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#393Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 30 -
#386Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint de type rustique en chêne.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234Jan Van den Berghe“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur les landes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 150 / 240 -
#735Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100

