Other lots in this auction
-
#303Karl Ens, Volkstedt‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany. -
#257Val Saint LambertEen set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.
A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked. -
#442Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.
A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#384Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom. -
#38Hermes“Hermes 3000”, de Rolls Royce onder de schrijfmachines, met 33 cm wagen, originele reclame, handleiding, aankoopbewijs en koffer uit 1976.
"Hermes 3000", the Rolls Royce among typewriters, with 33 cm carriage, original advertisement, manual, purchase receipt, and case from 1976. -
#361Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
A small icon with a silver riza. 925/1000. -
#137Drie diverse Madonnabeelden van messing.
Trois différentes statues de la Vierge en laiton. -
#357Een dekselpotje met 4 oren in de stijl van het steengoed met blauwgrijze glazuur gemaakt in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in de 14e/15e eeuw.
A lidded pot with 4 ears in the style of stoneware with blue-grey glaze made in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in the 14th/15th century. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration. -
#267Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.
A set of two brass wall lamps in Louis XVI style. -
#293Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.
Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front. -
#233Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).
Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").Place a bid ›Estimate: € 80 / 100

