Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot metaal: een koperen haan, drie diverse oosterse recipienten.

Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.

A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.
Dim. H: 11-26 cm
SKU: 2506240383.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #252

    Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.

    A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.
    No longer available
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #128
    Charles Barrier

    Een paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.

    A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.
    No longer available
    Dim. 950‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #344
    Gerard Cox

    “Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.

    "Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.
    No longer available
    Dim. 28 x 37.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #508

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #553

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #235
    Verigord Verrerie Laeken

    Een lot meerkleurig Art Deco polychroom porselein met vergulde details, gemerkt Laeken en Verigord. Bestaande uit een vide poche en 2 schenkkannetjes.

    A lot of multicolored Art Deco polychrome porcelain with gilded details, marked Laeken and Verigord. Consisting of a vide poche and 2 small jugs.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #51

    Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.

    A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. 27,5 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beeld van een paard in leder, met zadel.

    A statue of a horse in leather, with a saddle.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 50 cm
    Estimate: € 55 / 70
  • #700
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.

    A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #17
    Val Saint Lambert

    Twee stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een vierarmige kleurloze kandelaar en een schaaltje, donkerroze in de massa gekleurd. Beide onderaan gemerkt.

    A lot of two pieces of Val Saint Lambert crystal consisting of a four-armed colorless candlestick and a dark pink colored dish. Both marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 10 x 22 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Val Saint Lambert

    Een 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.

    A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 10 cm (water)
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More