#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#510Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van +- 1,34 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. FVVS
A pair of white gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds of approximately 1.34 ct. FVS2 each, and surrounded by brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct. FVVS.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
A copper chandelier in the shape of a sheaf of grain. With eight light arms. Based on designs by Hans Kögel.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Marktzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Marktzicht". A painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 160 / 240 -
#458Paul Linke“Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.
"Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."No longer availableDim. 42 & 25 cmEstimate: € 120 / 180