#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
An outdoor wall lantern in wrought iron and glass.No longer availableDim. h 75 x l 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#26Een kleine oude luchter in verguld metaal met porseleinen bloemen en 4 melkglazen bloemvormige blakers.
#405Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.No longer availableDim. h 80 x b 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Alfredo PinaPeriod: 1883 - 1966“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
A bronze bust on green marble base, Signed Pina.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 180 / 240