#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#465Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180