#158Sansui TU-666Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage tuner, Sansui TU-666, manufactured from 1970 to 1972, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 33.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#96Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
A Louis XV-style wooden secretary with mahogany and root veneer. Green leather writing surface and bronze ornaments.No longer availableDim. 102 x 92 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
A lot of 15 pieces of art-nouveau glass, partly metallized, consisting of bottles, vases, and glasses. In the style of Loetz.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#32Frans Van Immerseel“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
"Sailboats at dusk". A painting, oil on panel. Signed A. Mora.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180