#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Een lot van Vieux-Bruxelles porselein bestaande uit 5 vazen waaronder de grootste met de Heilige Maagd in reliëf en een engeltje.
A lot of Vieux-Bruxelles porcelain consisting of 5 vases, including the largest one featuring the Virgin Mary in relief and a little angel.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#478Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
A scroll-shaped Chinese pedestal made of carved wood. 19th century.No longer availableDim. 34 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28J. SmeestersEen beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.
A terracotta statue of a mother with child, signed by J. Smeesters and dated '44.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een Afrikaans houten masker, gesculpteerd in de vorm van een zwijn met slagtanden, Mali.
An African wooden mask, sculpted in the shape of a boar with tusks, Mali.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 200 -
#126Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150