#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18HergéEen lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
A lot of 5 pieces of Tintin memorabilia consisting of a watch depicting Snowy, marked Citime Editions, Hergé T.L., a tin box, a series of stamps, a painting, and a framed print.No longer availableDim. 35 x 27 (schilderij)Estimate: € 40 / 60 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#106Osvaldo Borsani Tecno S.p.A“Modus”. Een lot van 8 vintage design bureaustoelen, waarvan 5 met armleuning en 1 op wieltjes. Kunstoffen kuipzitting en metalen frame, verstelbaar in hoogte. Ontwerp door Osvaldo Borsani voor Tecno.
"Modus". A lot of 8 vintage design office chairs, with 5 armchairs and 1 on wheels. Plastic shell seat and metal frame, adjustable in height. Designed by Osvaldo Borsani for Tecno.No longer availableDim. 76 x 48 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#554Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden designer table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#451Gianni MottaEen oranje aluminium koersfiets, Gianni Motta met 27 versnellingen, maat 56.
An orange aluminum racing bike, Gianni Motta with 27 speeds, size 56.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 100 / 150