#18Goebel
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/50 -
#562
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
#328
Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35/45 -
#71
Een tweeloops geweer - A Marseille.
#129Prosper De Troyer
“Zelfportret”. Olie op paneel, bovenaan rechts gesigneerd in bruine verf, ingelijst.
#241
Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
A bronze figurine in the shape of a child's head.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#495
#566Afshar
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#117Henri GodetPeriod: 1863 - 1937
“Poesie” vooraan getiteld, bronzen borstbeeldje, gesigneerd achteraan “Henri Godet” met stempel “Societé des bronzes de Paris”, op marmer voet.
#152Jef Louis Van Leemputten
“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
#449
“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#388
Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60/80