#503
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#649
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. Een litho op papier. Opschriften “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall’acqua Figlio 1780”. Naar tekening door Claude Joseph Vernet.
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. A lithograph on paper. Inscriptions “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall'acqua Figlio 1780”. After a drawing by Claude Joseph Vernet.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 25/50 -
#190
#131
“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
#642
Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
#641
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
A 1960s crystal modernist vase.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#170
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#245
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120