#189
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion Grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ms - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 € -
#357
Ch. Martinat A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2005 aantal: 4
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 € -
#294
Ch. Labégorce Zédé A.C. Margaux
M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 € -
#418
Fita da Fitapreta I.G. Alentejano Reserva M.O. O.D. 2015 aantal: 6
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 € -
#49
lot rode bordeaux
aantal: 7 bt.
Ch. Tricot d’Arsac A.C. Margaux
M.O. 1982 aantal: 1 bt.
Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru Bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 bt.
Ch. Haut-Tayac A.C. Margaux Cru Bourgeois M.C. 1995 aantal: 2 bt.
Ch. Tayac ‘Cuvée Larauza’ A.C. Margaux
M.C. 2004 aantal: 1 bt.
Ch. Du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 2008 aantal: 1 bt.
Ch. d’Arsac A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 1 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 67.00 € -
#90
Lot rode bourgogne
aantal: 2 Bt.
Romanée-St-Vivant A.C. Société Civile du Domaine de la Romanée-Conti M.D. 1982 aantal: 1 Bt.
Richebourg A.C. Société Civile du Domaine de la Romanée-Conti - Imp. Wilson Daiels, California M.D. 1986 aantal: 1 Bt. Collection only
No longer availableOnline onlyActive bid: 907.00 € -
Ch. de Montahut A.C. Fronsac
M.C. 1992 aantal: 3 Mag. Twee bevlekte etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#369
Ch. de Fargues ‘Marquis de Lur Saluces’ A.C. Sauternes
M.C. O.K. 2007 aantal: 12 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 550.00 € -
#229
Côte de Beaune-Villages A.C. Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur
1972 aantal: 9 bt. Vuile etiketten, enkele lage niveau’s
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#377
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux rosé
M.O. O.D. 2008 aantal: 8 bt. etiket licht beschadigd
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#209
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé Grand cru classé M.C. 1971 aantal: 6 bt. ts - base neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#16
Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 79.00 €