#212
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1971 aantal: 6 bt. ls - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#273
Ch. de Portets A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 11 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#171
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1968 aantal: 1 bt ls
No longer availableOnline onlyActive bid: 285.00 € -
#324
Alsheimer Römerberg Scheurebe Q.m.P. Rheinhessen - Kabinett Weinkellerei Fritz Windisch, Mommenheim E.A. 1999 aantal: 18 bt. Enkele lage niveaus
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#326
Ch. Guiraud A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1999 aantal: 2 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#126
Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1944 aantal: 1 bt M.S., vaag etiket
#165
Ch. Framont A.C. Haut-Médoc Rivière Pascal - Jacobus Boelen
1967 aantal: 10 bt. ms - ts; Vuile etiketten
#120
Ch. Moulin Lafitte A.C. Loupiac
M.C. 0 aantal: 15 bt 5 x 2003, 10 x 2004
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#288
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 € -
#182
Ch. Roc de Montpezat A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1970 aantal: 12 bt. ls - ms
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#232
Sélection H, C & V A.C. Bordeaux Hoogewerf, Charbot & Visser
1973 aantal: 12 bt. Enkele licht vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#117
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt enkele vuile/beschadigde etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €