Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Carltonware

Lot serviesgoed. Diverse kleuren.

Un service. Diverses couleurs.
SKU: 2310180033.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #497

    Een Afrikaanse man van ivoor.

    Un homme en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #283

    Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.

    Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.

    Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #338

    Een antiek rapier en een sabel.

    Une rapière antique et un sabre.
    No longer available
    Dim. l: 71 & 91 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #738
    Tri-ang Toys, England

    Een blikken speelgoedmelkwagen met negen plastic melkflesjes. Jaren ‘60.

    Un jouet en fer blanc : un camion laitier et neuf petites bouteilles en plastique. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #499

    Twee fazanten van verzilverd metaal.

    Deux faisans en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 26 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #334
    Gaston Bogaert
    Period: 1918 - 2018

    “Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.

    ”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #500
    Junghans

    Een regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.

    Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    John De Mulder

    “Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    ”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #512

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More