#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234R. Mulders“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#397Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.
#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#173Val Saint-LambertEen vaas “Xavier” van geslepen kristal, in de massa auberginerood gekleurd. Niet gemerkt. Model van Hubert Fouargé. Kleine randschilfers onderaan en bovenaan.
#176Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500