#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#316Een houten armstoel met gebogen lijnen en gecanneerde zitting. Barst onderaan zitting.
A wooden armchair with curved lines and caned seat. Crack at the bottom of the seat.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#646Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 337 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
Vase with hare in porcelain, marked Requena.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40