Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.
No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#380Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300 -
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900