#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#297“Ons Land”. Een lot van 3 boeken met 4 krantenbundels; jaargang 1924-1927.
#547Een bronzen beeld van een panter.
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#380Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300 -
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#446Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 120 / 180