#304Arthur Boris KleinPeriod: 1893-1985“Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 18 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#640Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
A silver pocket watch with engraved flowers on the back.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60