#358Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.No longer availableDim. h 51.5 x b 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#74M. V.D. Borght‘Stilleven met boeken en bloemen’, olieverf op doek in een rijkelijk vergulde kader. Gesigneerd M. V.D.Borght.
'Still life with books and flowers', oil on canvas in a richly gilded frame. Signed M. V.D.Borght.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#419“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
"Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.No longer availableDim. 39 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -