#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#514Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#215Een korte pijp met meerschuimen kop in de vorm van een dameshoofd met hoed. Hoornen steel.
A short pipe with meerschaum head in the shape of a lady's head with a hat. Horn stem.No longer availableDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
#159Leonard DopfnerPeriod: 1835-1891“Alpenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Alpine landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 74 x 100 cmEstimate: € 200 / 300