#101Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.
#639Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#275Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#306Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.No longer availableDim. H. 14,5 cmEstimate: € 80 / 100