#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.
An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#92Eric VerwaerdePeriod: °1930“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70Een 18 karaats geelgouden rivière schakelarmband bezet met 28 diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat yellow gold rivière link bracelet set with 28 diamonds with a combined weight of +- 2 ct.No longer availableDim. 28,85 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.No longer availableDim. 10,15 g p: 1,5 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#10Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.No longer availableDim. 5,28 g 2cmEstimate: € 450 / 550