#573Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#415Een rechthoekige salontafel van zwart hout, versierd naar Chinees voorbeeld. Met witmarmeren blad.
A rectangular coffee table in black wood, decorated after a Chinese example. With white marble top.No longer availableDim. 47 x 119 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Opdebeeck“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#435Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#62G. Verhoeven“Jagers in het bos.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#28Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50