#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Klein bijzettafeltje van eikenhout.
Small side table made of oak wood.No longer availableDim. 52x34x47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#640Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en vijf verschillende half edelstenen in princes geslepen.
A pair of 18 carat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 1 ct. and five different semi-precious stones in princess cut.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55