#371Lot tin bestaande uit: drie grote borden en drie schotels.
Un lot d'objets en étain comprenant trois grandes assiettes et trois plats.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#391Een lot tin bestaande uit:Vijf bordjes, twee peper/zoutvaatjes, een wijwatervaatje, twee asbakken, twee schaaltjes en een flesje.
Un lot d'objets en étain comprenant cinq assiettes, deux poivriers et salières, un bénitier, deux cendriers, deux coupelles et une petite bouteille.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#343Boch La LouvièreEen vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#320GhoumOosters karpet van zijde. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en soie. Nouée main.No longer availableDim. 102 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#705Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Grande tête de lion en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
Un baromètre et thermomètre sur cuivre et bois.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een ronde mahoniehouten tafel.
#496SaroukEen wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 180 / 240 -
#593Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
#49de Kat“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#307Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#370Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80