Other lots in this auction
-
#291
Een lot geglazuurd aardewerk, bestaande uit diverse potten met en zonder deksel.
Lot de faïence émaillée, composée de plusieurs pots avec et sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#399
Twee metalen bijzetafeltjes met spiegelblad.
Deux tables d'appoint en métal avec plateau miroir.No longer availableDim. b: 56 & 78 cmEstimate: € 80/100 -
#351
Twee langgerekte glazen vazen.
Deux vases allongés en verre.No longer availableDim. h: 59 & 60 cmEstimate: € 40/50 -
#35
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 4 ct. (letsel aan steen).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/250 -
Val Saint-Lambert
Een paar Empire tafeltjes.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650/700 -
#244L. Vanaerschot
“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#805Indo-Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.
Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.No longer availableDim. 244 x 349 cmEstimate: € 100/180 -
#495
Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200/220 -
#261
Een ronde schaal versierd met bloemen van Etling glas.
Un bol rond décoré de fleurs en verre Etling.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 130/150 -
#81Sandizell, Dresden
“Musicerende dame met kanten jurk”. Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Tweede helft XXe eeuw. beschadigingen aan het kantwerk links achteraan.
Musicienne avec robe en dentelle . Figurine en porcelaine de Saxe multicolore. Marquée en bas. Seconde moitié du XXe siècle. Dommage pour la dentelle à l'arrière gauche.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#29Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 68/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 68/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#164
“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250