#271Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#591lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#577lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.No longer availableDim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45 / 70 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
#298Les Voitures de Tintin“Le Bolide Rouge”. Kuifje in racewagen (uit De Sigaren van de Farao). Miniatuurauto in display. Als nieuw. Ed. Moulinsart.
“Le Bolide Rouge”. Tintin in a racing car (from The Cigars of the Pharaoh). Miniature car in display. As New. Ed. Moulinsart.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Een handgeknoopte wollen Kelim.
A hand-knotted wool Kilim.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
#14“Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
"Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60