Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.
lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.
lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.

Lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.

Lot of 2 Chinese porcelain vases, blue and white, of which 1 with lid, marked at the bottom.
Dim. h26cm b17cm
SKU: 0703230427.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #667

    Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.

    A pair of Chinese, Wen Chang pagoda tower, soapstone incense burners.
    No longer available
    Dim. 43 x 13,5cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #598

    Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.

    A hexagonal Chinese porcelain teapot with various figures depicted.
    No longer available
    Dim. h 16cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #612

    Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.

    A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. 20 x 17,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #501

    Een 3-delig Aziatisch wierookvat van jade. Op houten sokkel, afgebeeld met ringen, pagodes, drakenhoofden en diverse elementen.

    A 3-part Asian jade incense vessel. On a wooden base, depicted with rings, pagodas, dragon heads and various elements.
    No longer available
    Dim. 113cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #273

    lot van 2 Italiaans porseleinen vazen met deksel, gemarkeerd onderaan Sona Verona, Made in Italy, vogels met bloem en tak decor.

    A lot of 2 Italian porcelain vases with lid, marked on the bottom Sona Verona, Made in Italy, birds with flower and branch decoration.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas. Afgebeeld met draak en bloemen decoratie.

    A large Chinese porcelain vase with lid. Depicted with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 94cm
    Estimate: € 675 / 700
  • #12

    Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.

    A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #3

    Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

    A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498
    Zun

    Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.

    A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.
    No longer available
    Dim. 36 x 20cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #521

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.

    A pair of Chinese porcelain jars and covers with foo dogs on top, blue and white.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #581

    Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.

    A soapstone figurine depicting Quan Yin.
    No longer available
    Dim. h 15cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #447

    Paar cilindervormige dekselpotten, Chinees porselein, decor met bloemen, perziken en draken.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical lidded jars, decorated with flowers, peaches and dragons.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø14cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #361

    Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.

    A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 16-18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #487

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue white with organic floral scene.
    No longer available
    Dim. h 38cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #437

    Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.

    Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h34cm b18cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een achthoekig porseleinen celadon vaas, groene tinten met craquelé.

    An octagonal porcelain Celadon Vase, green tones with crackle.
    No longer available
    Dim. h 45cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #607

    Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.

    A Chinese porcelain teapot with various figures depicted.
    No longer available
    Dim. h 10cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.

    A Chinese porcelain plate with varia deco, blue/white.
    No longer available
    Dim. h 4cm b 25cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #571

    Een Chinees porseleinen schaaltje met afgebeeld spelende kinderen en lammetjes, blauw wit.

    A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.
    No longer available
    Dim. h 6cm b 28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #685
    K.L.M.

    25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.

    25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #617
    Fang

    Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.

    Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 36 x 24cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #458
    Christian Defays

    Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.

    Female torso. Marked. Signed and numbered at the back.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #354

    Een tafelschuier en blik en een schaaltje in Lodewijk XV-stijl. Verzilverd metaal.

    A table slider and tin and a dish in Louis XV style. Silver plated metal.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #396

    Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.

    An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.
    No longer available
    Dim. 92 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.

    A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #148

    “Aankondiging van de Heer” Een reliëf van terracotta. Achteraan gemerkt en gestempeld.

    “Annunciation of the Lord” A terra cotta relief. Marked and stamped on the back.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #221

    Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.

    Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen kleedjes, waarbij één Yalama en één Turks.

    Two small hand-knotted oriental wool rugs, one Yalama and one Turkish.
    No longer available
    Dim. 110x68 cm 135x78 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #199
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Village view". Oil paint on panel. With studio stamp.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #336

    Klein bijzettafeltje van eikenhout.

    Small side table made of oak wood.
    No longer available
    Dim. 52x34x47 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More