Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurets “Scheldegezicht”, beide gesign “Piet Gillis”, ingekaderd
Piet Gillis

lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.

Lot of 2 etchings on paper, "Winter" numbered 3/100 & colour etching "Scheldt view", both signed "Piet Gillis", framed.
Dim. 21 x 26,5cm
SKU: 0703230294.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #424

    Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.

    A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4
    E. Ivanovsky

    “Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Cavalier Spaniel”. A graphite drawing. Signed and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    “Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #632
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #189
    L.H. Paquot

    Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.

    Pair of oval pastels on paper, “Edelman en Dame”, one of which is dated and signed 1824 “LH Paquot”, framed.
    No longer available
    Dim. 50,5 x 38cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #682

    “Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.

    “Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #204
    Delville

    “Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.

    "Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.
    No longer available
    Dim. 73 x 44 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #342
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.

    "Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.
    No longer available
    Dim. 26 - 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #642
    Oscar Liedel

    De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.

    The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.
    No longer available
    Dim. H 40 x 39.5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #512

    “L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.

    "L'ange gardien". Two colored XIXth century engravings. In nice gilded frames and behind glass.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm (kaders)
    Estimate: € 160 / 200
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #659

    “Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.

    Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.
    No longer available
    Dim. 89 x 125 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #701

    Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.

    Armchair à la reine, sculpted in Regency style.
    No longer available
    Dim. H:103cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

    A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een lot van twee Belgische officierssabels, waarvan één gegraveerd: ‘Pour le Roi et la Patrie.’

    A lot of two Belgian officer's sabers, one of which is engraved: 'Pour le Roi et la Patrie.'
    No longer available
    Dim. L: 105 & 105 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #74
    Frans Bakker

    “Huizen aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Houses on the waterfront”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 57 cm x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #178
    Hergé

    “Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.

    "Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #31

    Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.

    A pair of clear cut crystal drageoirs.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #114
    René Clarot
    Period: 1882-1972

    “Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #122
    Frans Bakker

    “Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Man on Wheelbarrow. Oil on canvas. Signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Een oude koperen hallamp met beelden in de vorm van de vier musketiers en met gekleurd en glas(één glas gebarsten). Begin 20ste eeuw.

    An old copper hall lamp with statues in the shape of the four musketeers and with coloured glass (one glass cracked). Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More